Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Domain + Host

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Domain + Host

Gardaşlarım bana bi domain ve host gerekli yardim edermisinz sağlaya bilirmisinz ?? Lütfen çok gerekli ciddiye alın kardeşlerm

Bu linki inceleyiniz
    Site: www.hostinger.web.tr 2000 MB Disk Alanı, 100 GB Trafik Her hesap kişisel web siteleri için yeterli olan 2000MB disk alanı ve 100GB trafik içerir.

Yorum yap

• Web_Danger
      Web_Danger yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      bunu biliom kardeş bedava istemiom

Nasıl istiyorsunuz Bu şekildemi http://www.isimtescil.net http://idhost.kz

Yorum yap

Bu şekilde hosting veya (domain) alan adı alabilmek için ücret ödemeniz gerekmektedir.

bu ödeme alacağınız firma ile sizin aranızda geçen ticarettir!!!

1- sitenize uygun alan adı seçiniz
      2-Kurmak istediğiniz Scripte uygun hosting alanı secerek devam ediniz

Saygılar

Yorum yap

Daha önce isimtescilden almıştım. Ancak fiyatlar açıkçası baya bir fırlamış. Daha ucuza domain bulamaz mıyım? Artı olarak hosting. Çünkü bir de tema ücreti çıkıcak daha yardımcı olabilir misiniz?

Yorum yap

Kafama takılan bir diğer soru ise şu: .com veya diğerleri ne fark ediyor?

Yorum yap

Kardeşim .Tk alan adı ücretsiz olarak veriliyordu araştırma yapıp bulabilirsiniz. Acelemiz yok ise buradan kısa zaman içinde paylaşım yapabilirim

Yorum yap

Peki .tk aldığımızda google amcamın gözünde değerimiz düşüyor mu?

Yorum yap

denizyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Peki .tk aldığımızda google amcamın gözünde değerimiz düşüyor mu?
                Sevilmeme mevzusu azda olsa etkisi var Çünkü açılan sitelerin kalıcılığı belli değil.O yüzden spam olarak algiliyor google

tk domain üzerinde deneme yapmanızı öneririm. .

Bence google açısından uzantının seo da pek etkili olacağını zannetmiyorum. fakat bölgesel hedefleme açısından fark var tabi ki..
                بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيم
                İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır”(hadis-i şerif)

Yorum yap

Peki google gozunde yukselmek icin saglam site icerigi yeterli olur mu?
                  ​​​

Yorum yap

Benim görüşüm iyi bir sitemap ve iyi bir seo google gözünde iyi olabilir düşüncesindeyim.

Yorum yap

hala arıyorsanız yardımcı olalım hocam

Yorum yap

Merhaba, ben ücretsiz bir domain almak istiyorum ancak her nedense olmuyor. Yardımcı olur musunuz lütfen.

Yorum yap

• FreeWaLLe
                          FreeWaLLe yorumladı
                          Yorumu Düzenleme
                          deniz hanım ücretsiz com.net.org gibi domainler alamazsınız ancak .tk uzantılı domaınler alınabilir.
                      Hazırlanıyor...
                      X